ولی براری

ولی براری نوکاشتی

صومعه سرا

0098-9126509214
من کیستم

ولی براری

من کیستم؟

نام من ولی براری است. زاده روستای نوکاشت در شهرستان صومعه سرا از استان گیلان هستم. در خانواده‌ای متدین و مذهبی متولد شدم و پس از گذراندن دوره‌های ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، در سال ۱۳۸۱ در رشته حسابداری مشغول به تحصیل شدم.
پدرم کشاورز و مادرم خانه‌دار است و من طی سال‌های ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۴ جهت گذران زندگی و تامین هزینه‌های شخصی و تحصیلی خود، در مختصر زمین کشاورزی پدری و زمین همسایه‌ها به کشاورزی مشغول شدم. در سال ۱۳۸۴ برای ادامه تحصیل به تهران رفتم و همزمان در موسسه پراش به عنوان حسابدار مشغول به کار شدم. در سال ۱۳۸۶ در سن ۲۴ سالگی ازدواج کردم که ثمره آن دختری ۹ ساله به نام فاطمه و پسری ۲ ساله به نام تیام می‌باشد.
در سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۹ در شرکت‌های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان مشغول فعالیت بودم. در سال ۱۳۹۸ مدرک کارشناسی ارشد حسابداری خود را گرفتم و در سال ۱۳۹۹ موفق به اخذ گواهینامه MBA (مدیریت استراتژیک) از دانشگاه صنعتی شریف شدم.پس از آن، با توجه به علاقه‌ای که به مطالعه مشکلات بیکاری و راه حل‌های این مشکلات و ایجاد زمینه لازم برای ترویج کسب و کار داشتم در دوره دکترای حرفه‌ای کسب و کار مشغول به تحصیل شدم و در سال ۱۴۰۱ موفق به اخذ گواهینامه DBA (دکترای حرف‌ای کسب و کار) گردیدم.
در سال‌هایی که در شرکت‌های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان مشغول به کار بودم همزمان مشاور مالی و اداری مدیران چند موسسه، مجتمع و شرکت تولیدی، بازرگانی و خدماتی بودم و هم اکنون هم ضمن تصدی پست مدیریت مالی و اداری چند شرکت، مشاور چند موسسه آموزشی و شرکت تولیدی، بازرگانی و خدماتی هستم.
ولی براری

ارتباط با من

ولی براری

هر نظری که راجع به این بلاگ دارید یا پیشنهادی که برای حل مسایل و مشکلات شهرستان صومعه سرا دارید از طریق این پیام برای من ارسال کنید تا در این بلاگ منعکس شود.


پیام


نام - تکمیل این فیلد اختیاری است


تلفن - تکمیل این فیلد اختیاری استنظر شما درباره من چیست؟

هر نظری که دارید در پیام بنویسید تا عموم مردم بتوانند آن را در زیر مشاهده کنند

نام - لطفا با دستور خط فارسی بنویسید

پیام


نظرهای ارسالی

ناشناس

چه افتخاری بالاتر از اینکه شخصی زحمتش کش مردم دوست .، درستکار ،صادق و عاشق تلاش خود را جهت مجلس شورای اسلامی مردم شریف صو معه سرا کاندید نموده است مسلما آقای دکترولی براری وکیلی ارزشمند و کار کشاء برای شهر و حومه صو معه سرا خواهد بود و اعتقاد دارم که آقای براری تمامی کار های عقب مانده شهرستان و حومه را مرتفع خواهد نمود و زحمات ایشان بعنوان وکیل زحمت کش و بی ریا ء درست کار و امین در طول تاریخ شهرستان صومعه سرا ثبت خواهد شد . اهالی نوکاشت تبریک بدلیل داشتن چنین فرزندی.


علی تهرانی

جناب دکتر ولی براری فردی زحمت کش ، پرتلاش ،امین ، درستکار و صادق میباشد باشناختی که بنده از ایشان دارم باید عرض کنم که آقای براری فردی مثال زدنی در تمامی امورات میباشد . اهالی نوکاشت باید بر خودوببالند که چنین فرزندی را تحویل جامعه داده اند مسلم میدانم آقای براری با کوشش وتلاش مثال زدنی وصداقت ودرستکاری خود وکیلی لایق برای مردم خواهد بود و مشکلات شهرستان را مرتفع خواهد نمود .انشالله


یگانه ارتباطات پیشرو - علیمحمدی

بیش از 10 سال با آقای دکتر ولی براری در زمینه اداری و مالی همکاری داشته ایم و از مشاوره های ارزشمند ایشان استفاده کردیم. این همکاری بی شک در سایه دانش و تجربه و تعهد ایشان تا به امروز ادامه پیدا کرده است و ما همیشه قدردان زحمات و راهنمایی های ایشان بوده ایم و بخشی از پیشرفت این شرکت را مدیون مشاوره های درست و اصولی ایشان می دانیم. تسلط ایشان به قوانین اداری و مالی بی نظیر است و در طول این مدت از ایشان جز صداقت و نیک رفتاری ندیدم و امیدوار هستیم که هر کجا هستند موفق و پیروز باشند.


رضوانی

کلا خانواده آقای مهندس براری مودب ،بااذت و احترام قوی ،درسخون،اجتماعی،زحمتکش هستندوبسیار دوست داشتنی ......


موسسه پراش

آقای ولی براری طی سال‌های ۸۴ تا ۸۷ به عنوان حسابدار در موسسه پراش مشغول فعالیت بود اما پس از آن هم به عنوان مشاور و حسابرس با موسسه همکاری داشته است.
طی این سال‌ها، موسسه شاهد شخصیت والا، صداقت بی‌نظیر، امانت و درستکاری بارز ایشان بوده و مطمئن است این ویژگی‌ها می‌تواند منشا خدمات بسیار مطلوب و مفیدی برای کشورمان باشد.